"Vgradnja" kuhinjskega aparata, kot je še niste videli, nasmejala splet

"Upam, da to ni nosilni steber," je pod fotografijo zapisal eden od komentatorjev.
Oglaševanje
Na tisoče ljudi je na družbenem omrežju Facebook nasmejala fotografija domače kuhinje.
Kot je razvidno s fotografije, se je lastnik stanovanja "vgradnje" mikrovalovne pečice namreč lotil "po domače".
Prostor zanjo je namreč naredil tako, da je preprosto napravil luknjo v stebru stene – in to ravno prave velikosti, da vanjo spada celotna naprava.
"Upam, da to ni nosilni steber," je pod fotografijo zapisal eden od komentatorjev v Facebookovi skupini.
Kakšno je tvoje mnenje o tem?
Sodeluj v razpravi ali preberi komentarje
Oglaševanje
Kakšno je tvoje mnenje o tem?
Sodeluj v razpravi ali preberi komentarje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje